Pražské divadlo Kalich chystá na 6. září premiéru populárního muzikál Pomáda. Na jednu z repríz by měl dorazit i herec John Travolta, který si zahrál ve filmové verzi z roku 1978 hlavního hrdinu.

"V příštím roce svět oslaví čtyřicáté výročí premiéry Pomády na newyorské Broadwayi a současně i pětatřicáté výročí premiéry její filmové verze. Proto jsme se rozhodli Johna Travoltu na některé představení pozvat. Jsme s ním v kontaktu a vypadá to nadějně. Sice se v příštím roce bude Pomáda hrát ještě v dalších sedmadvaceti zemích, ale věříme, že si zmíněný herec a zpěvák chvilku času pro nás najde," řekl ředitel a producent Divadla Kalich Michal Kocourek.

John Travolta má ve své rodné zemi na krku pořádný skandál. Několik masérů tvrdí, že je Travolta sexuálně obtěžoval a vyžadoval po nich sex. Navíc se objevily fotografie herce v ženských šatech a s makeupem, které nevznikly při natáčení, ale na jednom z divokých večírků. Manželka Kelly Preston (49) už údajně nemůže jeho dvojí život snášet a chce se s chlípným Travoltou rozvést.

Fotogalerie
7 fotografií