To je ale fešanda! Bílé šaty, pod nimi prosvítá bílá podprsenka, chlupatá štola, perlový náhrdelník kolem krku, hnědý pásek, blonďatá paruka, tváře jako slabikáře, černá kočičí linka na očích a třpytivé rty. Něco tu ale nehraje. Není to dáma, ale hvězda Pomády John Travolta!

Další rána osudu

Fotografie, kterou uveřejnil americký magazín National Enquirer bohužel nevznikla během natáčení nějaké komedie, ale v roce 1997 na párty v Los Angeles. To už byl herec šest let ženatý s Kelly Preston.

Ta když fotku viděla, rozhodla se, že se s Travoltou rozvede. "Kelly mi řekla, že její manželství je u konce. Už nežijí ve společné domácnosti. Dvacet let mu pomáhala krýt jeho dvojí život, ale zveřejnění všech těch věcí ji strašně ponižuje. Je úplně zničená," řekl kamarád Kelly britskému serveru Dailymail.co.uk.

Není se čemu divit, že je Preston na dně. S Johnem mají dvě děti, Ellu (12) a Benjamina (1,5). Ani pro ně není humbuk okolo jejich zhýralého otce, kterého v posledních týdnech obvinilo hned několik masérů ze sexuálního obtěžování, příjemný. A pro Kelly, která v roce 2009 přišla o syna Jetta (†16), který zemřel na náhlý záchvat, je to další rána osudu.

Fotogalerie
2 fotografie