Marián Labuda mladší (38) se potatil. Vystudoval bratislavskou konzervatoř a nastoupil na dráhu divadelního a muzikálového herce. Několik rolí si pak také připsal v televizních seriálech, až se nakonec dostal i k filmu.

Občas ale herectví není taková dřina, jak by se mohlo zdát. Labuda, kterému nějaké ty dveře čas od času přece jen pomohlo otevřít slavné jméno, se nyní na place potkal hned se dvěma sexy blondýnkami a aby to nebylo málo, obě byly téměř nahé.

Silikonovou krásu jedné z nich, Zuzany Plačkové (20), mohli ostatně diváci posoudit již díky kamerám v reality show Hotel Paradise, které se nedávno účastnila.

Nahou scénu točili dvě hodiny

"Byla to moje první herecká zkušenost ve filmu, bylo to úžasné, tak jako i Marián. Dobře jsme se bavili," sdělila Zuzana Plačková k připravované slovenské komedii Tak fajn, pojednávající o jedné nepříliš vydařené dovolené v Chorvatsku.

Scéna se spoře oděnými slečnami byla sice jednoduchá - Labuda prochází okolo a dívky se v tu chvíli začnou smát - jenže přesto se údajně natáčela takřka dvě hodiny...  „Nedostaly jsme žádný scénář. Když jsme přišly na plac, řekli nám, že se spolu máme bavit a když projde okolo Labuda, máme se rozesmát," dodala Plačková.

Začínající herečky Plačková a Járová sice nasadily své nejsilnější zbraně, Labuda však nepodlehl. „Holky tam hrály opalující se děvy, já jen procházím oklo nich. Bylo to normální, vždyť je to moje práce," prozradil s úsměvem šťastně ženatý herec a otec dvou synů serveru cas.sk.

Fotogalerie
6 fotografií