Podle informací Blesku dokonce Dominikánci bránili i v natáčení. „Kontrolovali každý náš záznam a abychom mohli alespoň něco odvysílat, točili jsme tajně,“ řekl zdroj ze štábu a dodal: „Dokonce jsem byl svědkem toho, že střihač šel tajně pro záznam a ta šéfka mu přiložila zbraň k hlavě.“

"Soutěžící byli nejprve v šoku, pak to ale brali jako adrenalin," sdělil dramaturg slovenské TV JOJ Michal Masár ve VIP zprávách na Prima FTV.

To bylo poslední kapkou a v noci z neděle na pondělí, když do vily vtrhla další skupinka lidí s pistolemi, štáb i soutěžící utekli. V úterý večer i s moderátorkou Martinou Gavriely přistáli na letišti ve Vídni. Její přítel ale v zemi hrůzy zůstal. "Nešla mu změnit letenka. Vrátí se za týden," řekla Gavriely ve VIP zprávách.

Fotogalerie
17 fotografií