O své fixaci na starší muže Petranová promluvila i veřejně. V roce 2006 vystoupila v talkshow na téma "Přitahují mě starší muži".

Do televizního pořadu přišla se svým někdejším manželem Jaroslavem Petranem (58). Z rozhovoru postupně vyplynulo, jak se pár poznal. Petranová si svého partnera, ještě jako šestnáctiletá studentka, stopla v autě. Když nastupovala do vozidla, tak ji ani nenapadlo, jak náhodné setkání dopadne.

Když se Dana se svým budoucím mužem seznámila, byl ženatý. Ve chvíli, kdy mu manželka na zálety s mladou brunetkou přišla, nic neskrýval. Tím se ukončilo jeho někdejší manželství a započal idylický vztah, který jim, podle Daniných slov, všichni záviděli.

Petran kvůli své mladší partnerce dokonce obětoval několik přátelství. Jeho okolí mělo pravděpodobně za to, že je Dana jen mladá vychytralá dívka, která se pokouší o jeho peníze. Když ale v pořadu vystupovali, byli spolu již deset let.

Jejich nehynoucí láska je nyní pryč a Petranovi jsou rozvedení. S bývalým manželem má Dana společné nejen děti, ale i podniky. Podle výpisu z obchodního rejstříku totiž Petranová a Petran stále vystupují jako partneři, informoval slovenský Topky.sk.

A teď se Dana stýká se Slavomírem Magálem, který se též rozvádí. Nevěra ale byla na obou stranách. Jeho manželka Kamila ho podváděla s kolegou z divadla.

Fotogalerie
8 fotografií