Na svém prvorozeném potomkovi nehodlá slavný hudební pár rozhodně šetřit. Důkazem budiž třeba to, že si jen sami pro sebe zabrali část newyorské nemocnice Lennox Hill.

Z nemocnice se však už Beyonce s dcerkou přesunuly domů. A čekala tu na ně řada pěkně drahých dárků. Třeba pozlacený houpací kůň, drahými kameny vykládaná dětská sedačka a nebo luxusní dětská postýlka.

Císařský řez se nekonal, úspěch nového hitu ano

I když zprvu americká média informovala o císařském řezu, i vzhledem k délce pobytu v nemocnici (porod proběhl v sobotu) je patrné, že k němu nakonec nedošlo.

Hrdý tatínek-rapper pak složil dceři písničku Glory, která se ihned začala drát do čela amerických hitparád. Díky dojemnému textu i pláči malé Blue Ivy Carter, který se na jejím konci objevil.

A co let do vesmíru?

Jay-Z a Beyonce okomentovali narození jednoho z nejočekávanějších dětí ve světě celebrit takto: "Bylo silně emocionální a velmi pokojné, oba jsme teď jak v nebi."

Do nebe se však dostanou možná doopravdy. Respektive do vesmíru. The Sun totiž přinesl informaci, že by spolu chtěli natočit klip k jedné z dalších písniček ve vesmírné stanici. Inu, když jsou peníze, jde skoro všechno.

Fotogalerie
8 fotografií