Někdejší milenecká dvojice Banášová - Modrovský je totiž opět spolu! Rozešli se sice kvůli rozdílným pohledům na společnou budoucnost, nyní se však zdá, že moderátorka se svým milým našli opět společnou řeč.

Poprvé se dali dohromady při natáčení taneční soutěže Let´s dance, kterou Adela uváděla, zatímco se Peter proháněl po parketu. V jednom z následujících pokračování soutěže coby partner české pěveckého objevu roku Gábiny Gunčíkové už byli od sebe. I proto se v té době začalo mluvit o tom, že si Modrovský užívá právě s Gunčíkovou.

Jak se tak zdá, několik měsíců po rozchodu to ale stejně začalo Petera a Adelu táhnout zpátky k sobě a začali se brzy zase vídat. Nedávno je paparazzi zachytili, kterak Peter vyprovází Adelu k jejímu autu.

Nyní se provalilo, že nejde jen o kamarádství. Oba jsou však na informace o svém vztahu zatím skoupí - nechtějí patrně nic zakřiknout. "Máme spolu příjemný, euforický vztah," popsal stručně Modrovský, co se kolem nich momentálně děje.

V České republice si Adela Banášová udělala jméno především při uvádění Československé Superstar po boku Leoše Mareše. V profesním životě zažila v poslední době pár kotrmelců, na TV Markíza brzy skončí její vlastní show a tak zatím neví, co bude dělat dál.

Fotogalerie
6 fotografií