Tajemství ze svého sexuálního života prozradil v Late Show Davida Lettermana. Na Sandlera a jeho ženu to přišlo zrovna, když děti usnuly v jejich manželské posteli. Excentrický herec by si tím nenechal zkazit akci, ale jeho žena mu soulož vedle spících dětí rázně zatrhla.

Sandler s manželkou se tedy přesunuli z ložnice do dětského pokoje. Adam si podle jeho slov "docela zařádil". Po sexu se chtěl ujistit o svém výkonu. Zeptal se ženy, jestli byl sex dobrý a dostal nečekanou odpověď.  Manželka mu oznámila, že nesouložil s ní, ale s plyšovou hračkou. Adam Sandler do toho bušil s plyšovým Elmem svých dětí.

Adam si chrání své soukromí a žije ve spořádáném manželství. Zprzněný plyšák patřil jeho dvěma dcerám, Sadie (5) a Sannie (3). Otcovství herce naplňuje štěstím. Jen mu občas leze do sexu. V show ještě prohlásil: "Jsou to nejlepší v mém životě. Miluju je víc než cokoli jiného, mazlí se s vámi a dělají všechny ty věci, ale jsem také dospělý muž a opravdu rád souložím.“ Mluviti stříbro, mlčeti zlato...

Fotogalerie
8 fotografií