Megan Fox byla před několika měsíci kritizována za extrémní hubenost. Dokonce herečku obviňovali z anorexie. Megan ale pouze zdravě jedla a hodně cvičila. Nakonec se herečka trošku zakulatila a změna jí moc prospěla. Vypadá sexy více než kdy před tím.

Herecký úspěch, pak záhadný odchod

Snímek Transformers z roku 2007 a o dva roky později pokračování Transformers: Pomsta poražených, který Megan Fox proslavil, vydělaly po celém světě 1,5 miliardy dolarů. Ve třetím díle série Fox v hlavní roli nahradila Rosie Huntington-Whiteley, modelka bez jakýchkoli hereckých zkušeností, která se proslavila především jako tvář a tělo reklam na luxusní prádlo Victoria's Secret.

Fox svůj odchod oznámila krátce před začátkem natáčení třetího dílu série a pár dní před svou svatbou. Uvedla tehdy, že jde o její vlastní rozhodnutí. Tiskové agentury naopak spekulovaly, že smyslná kráska byla z třetího pokračování vyhozena a konstatovaly, že vypustit z pokračování příběhu herce tak úzce propojeného s filmem je velmi neobvyklé. Připomněly i hereččino starší vyjádření, kdy režiséra série Michaela Baye přirovnala k Hitlerovi a Napoleonovi a prohlásila, že pracovat s ním je noční můra.

Fotogalerie
5 fotografií