Dannii mívala vždy ženské a plné křivky, poslední dobou ale hodně zhubla. Příčinou nejsou žádné přísné diety, ale problémy se štítnou žlázou. Po porodu, nyní už ročního syna Ethana, toho bylo na zpěvačku moc. Neustálý shon a stres kolem práce a dítěte rozjel nemoc naplno.

"Nejprve mi objevili zánět ve střevech a pak jsem začala mít problém se štítnou žlázou, to mělo za následek, že jsem hubla a hubla," svěřila se nedávno Dannii novinářům.

"Nejprve jsem nevěděla, čím to je, až pak mi lékaři řekli, že má štítná žláza projevuje zvýšenou činnost, což má za následek hubnutí, únavu a bolesti hlavy. Všechny tyhle příznaky na mě seděly," dodala Minogue, která byla po porodu nemocí tak zesláblá, že skoro neuzvedla svého čerstvě narozeného syna.

Nyní má Dannii s pomocí lékařů nemoc pod kontrolou. Je jednou z mála žen, které si můžou v jídle dopřát cokoli. Kvůli nemoci se musí držet vydatného jídelníčku, aby mohla být plná sil. Dannii se také rozhodla, že si na chvíli od práce odpočine a bude se věnovat pouze rodinnému životu.

Fotogalerie
8 fotografií