V rozhovoru pro televizi CNN se svěřila se svými pocity. Velmi ji zamrzelo, že bylo porušeno její soukromí. Zveřejnění fotografií považuje za nemorální a nechutný čin vůči ní samotné. Ve filmu s nahotou Scarlett problém nemá, jistě ani v soukromí. Když ale privátní intimita vyplave na veřejnost, to je jiná.

Na otázku moderátora, proč je pro ni tak důležité chránit si své soukromí, zejména pokud jde o nezákonné jednání, jednoznačně odpověděla: "Myslím, že tahle otázka je tak trochu zbytečná. Kdo by si své soukromí nechtěl chránit?“

"Jen proto, že jste herec nebo natáčíte filmy, nebo cokoliv jiného, neznamená, že nejste oprávněni střežit si své soukromí," řekla. "Pokud jste nějakým způsobem obklíčeni, je to nespravedlivé. Cítíte se špatně,“ dodala mladá herečka.

Johansson také poprvé přiznala, že byly její nahé fotky ukradeny z mobilu a dány cizí osobou na internet. Dokonce kvůli tomu volala na FBI, aby její případ vyšetřili. V rozhovoru také řekla, že i když je v centru pozornosti, je pro ni důležité zachovat si své soukromí. „Myslím si, že je hodně případů, kdy o sobě něco prozradíte, ale vždy to můžete vzít zpět. Neplatí to ale u odhalených snímků.“

Na jednom ze snímků Scarlett pózuje s odhalenými ňadry a provokativním pohledem, na druhém se herečka fotí naproti zrcadlu, v němž se odráží její nahé pozadí. Snímky měly být zřejmě určeny pro jejího exmanžela Ryana Reynoldse nebo expřítele Seana Penna. I když se Johansson ve svých filmech odhaluje, nikdy nebyla viděna úplně nahá.

Fotogalerie
4 fotografie