"V sobotu večer odjela Amenová do porodnice a v neděli odpoledne se jí narodila dcera," potvrdil zdroj z okolí novopečené maminky. Malá holčička se ale na svět vyklubala dříve než bylo v plánu. Lékaři původně termín stanovili až na konec září.

"Anička měla předčasný porod. Rodit měla až koncem září. Má se ale dobře," prozradil zdroj z jejího blízkého okolí. Čerstvá maminka a její partner Michal zatím bližší informace o porodu malé dcerky nesdělili, zřejmě si chtějí vychutnat radost v soukromí. Dokonce i jméno děvčátka zatím znají jen oni a nejbližší rodina.

"Jméno ještě nevíme. Přemýšleli nad více alternativami. Líbila se jim Nina, Nikola, Natália," dodal zdroj z blízkého okolí. Faktem však je, že první gratulace od přátel už zaplavily Annin profil na sociální síti Facebook.

Těhotenství Amenové všechny překvapilo, i když děti oba partneři plánovali. "I před Miss jsme to plánovali, ale tehdy se to nepodařilo a později jsme to neřešili. Proto jsem nemohla uvěřit, když jsem otěhotněla," prozradila nedávno Anna.

Fotogalerie
5 fotografií