Misska se tak drží hesla, že i špatná reklama je reklama. Amenová, která nedávno byla porotkyní v soutěži Miss Sinergy, to řekla slovenským médiím. O její osobu se totiž po mezinárodní ostudě začali zajímat skoro všichni. Její popularita začala stoupat od té doby, co v srpnu na Miss Universe v Las Vegas udělala nezapomenutelný kiks s angličtinou.

Díky trapasu jsem velmi populární

Místo toho, aby se ve své videoupoutávce představila jménem a příjmením, řekla: "Ahoj, jmenuji se Miss Slovenská republika." Ani další odpovědi na jednoduché otázky nebyly bezchybné. Video se ihned dostalo na portál youtube.com, kde si jej už pustilo neuvěřitelných 600 tisíc lidí.

Video
délka: 01:07.10

Miss Slovensko Anna Amenová se pořádně ztrapnila na mezinárodní soutěži Miss Universe /Youtube/

Na jedné módní přehlídce se slovenským novinářům svěřila, jak to vlastně celé bylo s jejím trapasem. "Jsem velmi populární díky tomu videu. Asi natočím dvojku. Pokračování. Bylo to velmi úspěšné, takže já říkám, i špatná reklama je pro mě dobrá reklama," šokovala blonďatá miss svou odpovědí.

"Nikdo neví, co bylo za tím. Nikdo se mě na to nezeptal, tak to nebudu vysvětlovat. Já jsem si dělala i státnice z angličtiny, nedokončila jsem je. Je to strašný stres před tou kamerou, byla jsem nevyspalá a unavená. A když na vás začne mluvit speaker, přemýšlela jsem, jestli jsem správně pochopila otázku. Navíc to bylo sestříhané," snažila se Amenová ospravedlnit své zkratové jednání.

Řekla jsem to záměrně

Nejvíce ale překvapila šokujícím doznáním na konci rozhovoru pro server Topky.sk. Jak trapas s angličtinou vznikl? "Chtěla bych to vysvětlit, protože mnoho lidí si myslí, že opravdu nevím, co to znamená. Ale nás tam oslovovali názvy našich zemí, odkud pocházíme a já jsem si z toho dělala legraci, protože mi to přišlo vtipné, když vás oslovují jako stát. Podle mě to mělo být vtipné video a splnilo to účel," uzavřela celou kauzu Amenová.

Fotogalerie
6 fotografií