Nová páska z konce života slavné herečky Marilyn Monroe se dostala na světlo až v roce 1998, když George Masters zemřel. Stylista prozradil, že Marilyn odvezl 4. srpna k Lake Tahoe. Strávila noc v kasinu s gangsterem Samem Giancou. Brzy ráno letěli zpět do Los Angeles a George ji odvezl domů kolem deváté hodiny. Stalo se to noc předtím, než Marilyn zemřela. Má tento poslední výlet něco společného s její smrtí?

Odvážné teorie o vraždě tajnými službami či dokonce bratry Kennedyovými se nikdy oficiálně nepotvrdily, leč mnoho životopisců, jako například Norman Mailer, Mathew Smith či Donald Wolfe, již krátce po její smrti vyjádřili nesouhlas, s oficiální verzí, a sice že to byla sebevražda, a poukazovali na nesrovnalosti ve vyšetřování.

Mohlo totiž také dojít k tomu, co se Marilyn přihodilo v minulosti již několikrát: toužila se vyspat a i když účinky kombinace prášků po těch letech velmi dobře znala, její organismus nevydržel takové množství, jaké měla požít, ať ústně či vpichem injekční jehlou, což bylo v té době běžné.

Fotogalerie
3 fotografie