Americká hvězda na Lattermanova slova pohotově zareagovala. "Omlouvám se," řekla se smíchem. Po celou dobu, kdy seděla Eva na křesle, během rozhovoru bojovala s vypasovaným sáčkem a neustále si kontrolovala, jestli jí prsa nelezou ven. K saku zvolila herečka sexy minikraťásky. S moderátorem mluvila o s vé nové kuchařce, kterou sama napsala.

I když postava Evy Longorie v seriálu Zoufalé manželky nemá zvlášť domácký charakter, v reálném životě se představitelka role Gabrielle Solis snaží vařit každý den. Vydala kuchařku nazvanou Evina kuchyně: Vaření s láskou pro rodinu a přátele. Herečka, která účinkuje v roli bývalé modelky a nejmladší z "manželek" v seriálu odehrávajícím se v ulici Wisteria Lane, je velkou sběratelkou kuchařek a měla jasnou představu o fotkách a příbězích, které chtěla umístit do své vlastní kuchařky.

Fotogalerie
12 fotografií

Shromažďování receptů ale občas bylo náročné, uvedla Longoria. "Jsem kuchařkou od přírody, vařím podle instinktu, takže když chci sůl, přidám sůl, když nechci, tak ne. Měla jsem opravdu špatný pocit říkat lidem, aby dali do vaření čtvrt hrnku sýra, když ho tam nechtějí. Říkala jsem si, jestli nechtějí, tak ať ho tam nedávají," vysvětlovala.

Doporučení Longorie pro ty, kteří nejsou kuchaři od přírody, je správné načasování. Zvlášť u snídaně. "Lidé většinou připravují jako první vajíčka, a přitom ta by měla být poslední, protože jsou nejrychleji hotová," říká. Jednoznačnou nutností je podle ní citron. "Dávám ho úplně do všeho. Do omáček, zálivek, na ryby, maso. Miluji citron. A také mám zahradu s bylinkami, kde pěstuji koriandr, mátu, bazalku. Je skvělé přidávat do vaření čerstvé bylinky," doplnila.

Longoria, která požádala minulý rok o rozvod s basketbalistou Tony Parkerem, říká, že má ještě spoustu pokrmů a receptů, které se do její kuchařky už nevešly. Hodlá proto v budoucnu napsat ještě jednu.