Obě hvězdy tvořily slavný pár, který byl vděčným soustem pro bulvární listy na obou stranách Atlantiku. Loni v listopadu pětatřicetiletá herečka zažádala u losangeleského soudu o rozvod. Jako důvod uvedla nepřekonatelné rozdíly mezi manželi.

Rozchod kvůli nevěře

"Hluboce se milujeme a přejeme jeden druhému, aby byl šťastný," napsali tehdy na Twitteru. Hvězda seriálu Zoufalé manželky obvinila manžela z nevěry. Udržoval prý styk s manželkou svého spoluhráče v San Antoniu, který rovněž oznámil rozvod. Osmadvacetiletý Parker to označil za pouhý flirt.

Longoria si vzala francouzského profesionálního basketbalistu 7. července 2007. Chodili spolu od roku 2003. Jejich manželství bylo bezdětné. V žádosti o rozvod uvedla, že chce mít osobní dokumenty zpět vystaveny na jméno Eva Jacqueline Longoria.

Parker hraje v nejvyšší americké soutěži NBA za tým San Antonia, s nímž loni na podzim prodloužil smlouvu na další čtyři sezóny (s příjmem 50 milionů dolarů). Longoria se narodila v rodině mexického původu v texaském městě Corpus Christi.

Fotogalerie
5 fotografií