Justin Massler se úplně zbláznil do Ivanky Trump. Chtěl si ji vzít a mí s ní děti. Když zjistil, že asi neuspěje, vyhrožoval jí, že se zabije ve svém klenotnictví v New Yorku a na Twitter jí posílal fotky, na kterých ležel v kalužích krve.

Loni v dubnu byl zatčen v Renu, ale splatil kauci deseti tisíc liber (přes 290.000 korun) a byl propuštěn. Letos v únoru se měl dostavit na soudní stání, ale nepřišel, a tak byl 11. února zatčen znovu. Momentálně je ve vazbě v Los Angeles a čeká na převoz do New Yorku.

Chce být jako Ivanka

Ve vazbě se mu asi vše rozleželo v hlavě. Napsal Jonathanu Chebanovi, který pracuje v reklamní agentuře Command PR a spolupracuje s celebritami, že by si přál, aby z něho hvězdný guru udělal slavnou osobnost.

“Bojím se vězení, ale jediné, na čem mi teď záleží, je moje pověst,” napsal mimo jiné v dopise. Prý si myslí, že když se sám stane slavným, nebude sledovat ostatní slavné lidi. Cheban jeho žádost odmítl.

A co na to Ivanka? Ta se minimálně tváří, že jí chování stalkera nervy nedrásá. Očekává prvního potomka, je ve čtvrtém měsíci těhotenství, tak se asi snaží zůstat v klidu.