Chlapec dostal jméno Zachary Jackson Levon Furnish-John a je prvním potomkem britského hudebníka a kanadského filmaře Davida Furnishe . Pár spolu žije od začátku 90. let, v roce 2005 spolu uzavřeli civilní sňatek. „Jsme zahlceni štěstím a radostí v tomto mimořádném okamžiku,“ citoval Johna a Davida americký list US Weekly.

„Zachary je zdravý a daří se mu velmi dobře a my jsme nesmírně pyšní a šťastní rodiče,“ dodali. Při narození chlapeček vážil 3,6 kilogramu, a Elton John podle US Weekly nehodlá prozradit žádné podrobnosti o tom, jak bylo náhradní rodičovství zařízeno.

Na Eltona se s potomkem konečně usmálo štěstí. Minulý rok se s Davidem snažil adoptovat dnes dvouletého Lva z Ukrajiny. Místní úřady ale adopci HIV pozitivního chlapečka zatrhly, protože ji neumožňují homosexuálním párům. Proti byla i Lvova matka. Adopci zkoušel zpěvák i v Africe, ale ani tam neuspěl. Svého syna Zacharyho tak určitě zahrne Elton láskou a nejenom jí. Zpěvákovo jmění se odhaduje na více, než pět miliard korun!

Fotogalerie
3 fotografie