Po sobě zanechala adoptovanou dceru Avu a lesbickou snoubenku Tilu Tequilu (28). O smrti Casey Johnson (†30) informovala právě její partnerka Tila, známá hvězdička vlastní reality show na MTV.

Na svém blogu napsala: „Všichni se prosím modlete za mou ženušku Casey Johnson. Odešla. Děkuji za vaši lásku a podporu.“ Tequila pak později dodala: „Odpočívej v pokoji můj andílku. Miluji tě a vezmeme se v nebi.“ Casey Johnson nebyla jen dědička společnosti Johnson&Johnson, ale i dcera majitele klubu amerického fotbalu New York Jets Woodyho Johnsona.

Z Casey Johnson se stala celebrita poté, co veřejně oznámila svůj vztah s Tilou, s níž nedávno oznámila zasnoubení.

Daleko víc ovšem šokovala, když byla v listopadu zatčena a obviněna za krádež v domě modelky Jasmine Lennard. Údajně odcizila šaty, šperky, boty, dokumenty, ale i například spodní prádlo. Následně jí byla odebrána adoptivní dcera, kazašská dívka Ava, kterou si osvojila v roce 2007.

Při pohledu na její poslední fotky, by jí málokdo hádal třicet let. Její kdysi líbeznou tvář poznamenaly drogy, alkohol a několik plastických operací.

Fotogalerie
3 fotografie

.

Johnson & Johnson

Společnost Johnson&Johnson je největší světovou společností zabývající se kosmetickými výrobky pro lidi. Založena byla v roce 1886 a jako první na světě začala vyrábět dětský pudr. V roce 2008 dosáhly příjmy společnosti 1 164 657 690 000. V České republice je tato společnost od roku 1991.

I tihle zemřeli mladí:

Heath Ledger (†28)

Brittany Murphy (†32)

Stephen Gately (†33)