Po loňském rozvodu s Natalií Tardivel si našel novou lásku, kterou je o 43 let mladší modelka Playboye Barbara Gandolfi. A ta ho teď zatáhla do pořádného průšvihu kvůli praní špinavých peněz. Navíc herci někdo vyhrožuje smrtí jeho dcerky Stelly (6).

Zdá se, že Belmondo si klidného stáří jen tak neužije. Po rozvodu se na nějaký čas stáhl do ústraní, ale teď se znovu objevuje na večírcích v doprovodu Barbary, kam zve fotografy, aby je spolu vyfotili.

Fotogalerie
5 fotografií

Kvůli tomuto vztahu si vysloužil dokonce i pozornost policie, když si ho předvolali k výslechu. Barbaru totiž úřady vyšetřují kvůli údajnému praní špinavých peněz. Ona sama tvrdí, že za všechny nesrovnalosti je odpovědný její expřítel a otec jejích dvou dětí Federik Vanderwilt, který ve Flandrech provozuje celou síť nočních klubů, striptýzových podniků a prostorů pro swingers párty. Belmondo svou lásku brání, jak jen to jde.

Aby toho nebylo málo, někdo vyhrožuje smrtí hercově dceři Stelle (6), kterou má s Natalií. Hlavu holčičky mu prý pošlou v krabici od bot. Belmondo tak kvůli výhrůžkám dostal policejní ochranu.