„Během celého koncertu si tu bolest neuvědomuju, ale jakmile pak boty na jehlových podpatcích sundám z nohou, nedá se to vydržet,“ přiznala v rozhovoru pro časopis Self.

Fotogalerie
6 fotografií

„Když zapadnu po koncertu do šatny, dovolávám se boha a přeju si, aby mi usekli nohy. Když tančím, tak myslím jen na choreografii, nic jiného se mi hlavou nehoní. Někdy na nohy nemyslím ani krátce po koncertu, ale jakmile jdu spát, ozvou se a začne mi v nich pulzovat bolest,“ prozradila Beyoncé.

Zpěvačka ale trpí kvůli koncertům daleko více. Jak přiznává, musí dřít den co den v posilovně, aby se její tělo neproměnilo v hordu sádla. „Nepatřím mezi lidi, kteří nemusejí na postavě makat. Nemůžu jíst, co chci, a nemůžu si dovolit vynechat posilovnu,“ tvrdila zpěvačka v rozhovoru pro červnové vydání Selfu.