„Velmi jsem se na natáčení těšila, ale nebudu lhát, s ohledem na bohaté herecké zkušenosti kolegů jsem zpočátku cítila trému. Zlomilo se to ovšem hned, kdy jsme se poprvé potkali na place. Byla jsem překvapená, jak rychle mě mezi sebe přijali a snažili se mi natáčení zpříjemnit. Jsou to pro mě cenné zkušenosti, kterých člověk nemůže nabýt jinak, než že je prožije,” vzpomíná na první natáčecí den Andrea Bezděková.

Její postava se do kamenické nemocnice dostává za dramatických okolností. Přelézala plot a utrpěla při tom bizarní zranění. Zasekla se jí v něm náušnice, teď má natržené ucho a potřebuje akutně ošetřit. Alice Myslíková si však jako modelka nemůže dovolit jakkoli utrpět na své kráse! Vzhledem k tomu, že v kamenické nemocnici působí zkušený plastický chirurg Jáchym Kalina (Lukáš Hejlík), nemůže být k případu povolán nikdo zkušenější. Jenže! Alice je přitažlivá a Jáchym věčný záletník…

„Dějovou linku mám s Lukášem Hejlíkem, takže logicky jsem s ním na natáčení strávila nejvíc času, je to skvělý parťák. Znám ho už dlouho, i když on mě ne. Poprvé jsem ho potkala už asi před deseti lety v Náchodě, kde jsem dělala servírku, a obsluhovala jsem ho. To by jeden neřekl, že se jednou potkáme na natáčení Ordinace,” směje se Andrea. 

A zároveň prozrazuje, že s přípravou na roli jí pomáhal bývalý partner, herec Marek Lambora (26). „Možná je neobvyklé a nestandardní, že jsou lidé schopni vídat se a normálně spolu komunikovat krátce po rozchodu. Ale jak už jsem řekla několikrát, s Markem jsme se rozešli v dobrém a takhle to máme. Takže když jsem dostala tuto roli, komu jinému zavolat než naprostému hereckému profesionálovi Marku Lamborovi. Dal mi několik užitečných rad, roli jsme si projeli po telefonu a nakonec mi řekl, že je spokojený a pouští mě do hereckého světa,” vypráví Andrea. 

Přeskočí mezi Jáchymem a Alicí jiskra? Bude z toho další Jáchymův zálet? Nebo snad nová láska? To se přece nehodí prozrazovat! Jisté už teď ale je, že zranění hrdinky vyžaduje hospitalizaci, takže Andreu Bezděkovou neuvidí diváci v Ordinaci pouze jednou. Ovšem poprvé na Voyo již dnes! 

VIDEO: Modelka Bezděková v Ordinaci v růžové zahradě

Video
Video se připravuje ...

V Ordinaci se objevila i modelka Bezděková. TV Nova

Fotogalerie
80 fotografií