Pondělí 15. dubna 2024
Svátek slaví Anastázie, zítra Irena
Zataženo, déšť 16°C

17. sezóna Ulice začíná! Poprask kvůli novým postavám a Bedřichově impotenci

/
 • Startuje 17. sezóna seriálu Ulice.
  16. srpna 2021 ● 10:00

  Po prázdninové pauze se dnes večer vrací na televizní obrazovky nekonečný seriál Ulice. Kartami osudu oblíbených postav pořádně zamíchají tři nováčci, kteří se budou rvát o své místo na slunci. Daniel Bambas (41) bude urputně bojovat o lásku. Kristýna Hrušínská (36) posílí seriálový klan rodiny Hrušínských a krásná Ema Businská (18) si rozhodně nebude brát servítky.

  Televize Nova nezahálí a už teď začala s natáčením dalších dílů, které diváci uvidí letos v listopadu. Po pauze se do ateliérů nahrnul Petr Vacek (55), kterého si nejdříve vzala do parády kadeřnice, a pak herec poctivě drtil text. V seriálu vystupuje coby Tomáš Jordán od samého začátku a patří k největším stálicím novácké Ulice. A i když jeho postava už nedostává tolik prostoru, přesto by ho konec natáčení mrzel. „Zasáhlo by mě to v každém případě,“ prozradil už dříve seriálový biolog. Na nové díly a postavy se můžete těšit už dnes od 18:25 na Nově! 

  Jaké nové postavy se objeví v 17. sezóně Ulice? A co se v sriálu bude dít? Čtěte další kapitoly článku!

 • 1.

  Daniel Bambas: Princ na bílém koni

  Do povědomí diváků se Daniel dostal jako právník Petr Černý z primáckého seriálu Velmi křehké vztahy. Tam se oženil s Hankou Holišovou (41), v Ulici se znovu potkají, kráska v ní hraje Veroniku Maléřovou. Bohužel podruhé k oltáři spolu nejspíš nedojdou... „Moje postava se jmenuje Mirek a je to úspěšný podnikatel, který se při lezení ve skalách seznámí s Magdou (Veronika Čermák Macková). Jak se to mezi nimi bude vyvíjet, zatím nemůžu prozradit. Ale je to veskrze pozitivní báječná postava – takový princ na bílém koni,“ nastínil herec svou postavu.

 • 2.

  Kristýna Hrušínská: S maminkou i strejdou

  Od samého začátku v seriálu vídáme Kristýnina strýčka Rudolfa Hrušínského (74). K němu minulý rok naskočila jeho švagrová Miluše Šplechtová (63) a nově se přidává i neteř. „Moje postava se jmenuje Vanda Veselá a vrací se z emigrace do Čech, aby poznala svou mámu, kterou hraje moje maminka,“ prozradila tak herečka, že i v seriálu si obě střihnou stejné role jako v životě. Ještě zbývá zapojit tatínka, Jana Hrušínského (66)...

 • 3.

  Ema Businská: Bez servítek

  Postava Sáry, již Ema hraje, vstoupí do života Ljuby Krbové (63), seriálové Aničky. „Sára je hodně svá a nebere si servítky. Je vypočítavá, často se snaží manipulovat s lidmi, ale věřím, že v hloubi duše je to dobrý člověk. Ráda by se osamostatnila, ale zatím je trochu ztracená, především sama v sobě,“ popsala mladičká studentka konzervatoře charakterové rysy své role.

 • 4.

  Ztráta potence

  Jedna z nejoblíbenějších postav Bedřich – Adrian Jastraban (52) – ukončila léčbu rakoviny prostaty. A i když by měl důvod k oslavám, děsí ho jiná věc – ztráta potence. Oporou mu je jako vždy jeho velký parťák Miloš v podání Jiřího Štrébla (62). Jak se Bedřich popere s choulostivým problémem a s jakou zaručenou radou zase přijde jeho kamarád? To si nenechte rozhodně v nových dílech ujít.

 • 5.

  Tisíce herců

   Nekonečný seriál odstartoval na televizních obrazovkách 5. září 2005 a od té doby jím prošlo na 1600 herců v hlavních a vedlejších rolích. Také číslo dnešní epizody je úctyhodné. Jedná se o díl s pořadovým číslem 4086!

  VIDEO: Nová znělka Ulice

  Video
  Video se připravuje ...

  Nová znělka Ulice 

 • 6.

  Fotogalerie
  52 fotografií

   

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 1

diskutujici: Béďa si nakonec vezme Miloše a budou tvořit šťastný páreček

(16. 08. 2021 11:11)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy