Premiéru šesté řady proležela doma s covidem, v druhém díle se už zdravá Barbora Piešová převtělila do někdejšího vítěze SuperStar Lukáše Adamce (34). Přípravy na ztvárnění oblíbeného slovenského zpěváka nebyly jednoduché. Ač měla při výkonu na hlavě kšiltovku, nechala si částečně oholit hlavu.

Video: Drsné nařčení Nývltové: Využívá pandemie! A konečné rozhodnutí Gottové

Video
Video se připravuje ...

Drsné nařčení Nývltové: Využívá pandemie! A konečné rozhodnutí Gottové Bára Horáková, Lukáš Červený

Piešová na svém Instagramu sdílela proces přeměny v někoho jiného, od make-upu po ukrytí dlouhé hřívy pod falešný skalp. Vlasy na týlu hlavy ale shodila. „Sama to chtěla,“ uvedl pro server Topky.sk zdroj ze zákulisí. Pro web Pluska.sk pak popsala úzkosti, které během proměny prožívala.

„Začalo to odlitkem tváře. Byla jsem s tím v pohodě až do momentu, než mi překryli uši, ústa i oči. Chytila jsem malou paniku, takový stav úzkosti, neboť jsem to ještě nezažila. Ale asi poprvé v životě jsem se dokázala za 10 vteřin uklidnit, protože to nedělají poprvé, tak jim budu věřit, a kdyby se něco zkomplikovalo, umí to rychle zvrátit,“ uvedla Bára. Z finálního výsledku byla unesená, i když měla hlavu o tři kila těžší.

VIDEO: Vdovec po Pilarové prodává to nejcennější! A šokující okolnosti smrti Vodňaského

Video
Video se připravuje ...

Vdovec po Pilarové prodává to nejcennější! A šokující okolnosti smrti Vodňaského Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
70 fotografií