Je to štěk, epizodní role frajírka, ale bavila mě moc. Taky jsem měl období namachrovanosti, snad už mě ale opouští. Hrát nesympaťáky je většinou o dost větší zábava než sympaťáky a tohle byl ten případ,” popisuje Vladimír Škultéty postavu, která svým telefonátem zasáhne do děje celého příběhu. I to sám zažil. „Jednou jsem dostal kopačky po drátě. Bylo to ještě v dobách bez mobilů, takže jsem si s tou slečnou volal z telefonního automatu. Je to hodně divný pocit, když v telefonní budce dostanete kopačky. Od té doby jsem se rozcházel už jen z očí do očí. Není to o nic lepší, ani horší než po esemesce. Prostě kopačky,” vzpomíná na zlomovou událost ve svém životě, ve které sehrál roli telefon. „Myslím, že v dnešní době se vztahy, a to nejen ty romantické, bez zpráv a online komunikace neobejdou. Nevnímám to ani negativně, ani pozitivně, je to prostě součást našeho života,” dodává s tím, že právě Terapie sdílením je toho ukázkovým příkladem.

Osmidílný seriál není první Škultétyho spoluprací s Mall.tv. Společně s Janem Prušinovským pro ni natočil už sitcom z prostředí reklamní agentury s názvem Všechno je jinak. „Internetová televize má tu velkou výhodu, že tvůrce nelimituje na minuty přesnou stopáží dílů jako klasická televize a délku jednotlivých epizod můžou přizpůsobit příběhu, ne vysílacímu programu. Další věc je menší konzervativnost internetových diváků. Můžete si dovolit víc, ale nutně nemusíte. Je to platforma budoucnosti,“ popisuje Vladimír své zkušenosti s oběma médii.

Epizody, na nichž se jako pomocný režisér Terapie sdílením podílel, byly tři, u dalších dvou zajišťoval produkci na place. Nejradši přitom vzpomíná na tu, kterou ocenila i porota letošního ročníku mezinárodního festivalu televizních a internetových seriálů Serial Killer. „Nejvíc ve mně zanechal díl Oprava komunikace se Zdeňkem Godlou a Jakubem Žáčkem, protože jsou oba moji kamarádi. Ne, že by v jiných dílech nehráli moji kamarádi a kamarádky, ale tahle kombinace je prostě ultimativní,” dodává. Seriál s podtitulem O esemeskách a lidech je k vidění zdarma na internetové televizi Mall.tv. Kromě televizního má Terapie sdílením i svůj audioseriál, který je k poslechu exkluzivně na Audiotéce.

Fotogalerie
28 fotografií