Jak bylo dopředu avizováno, těsně před natáčením posledního odvysílaného dílu show Tvoje tvář má známý hlas byla jedna ze soutěžících Erika Stárková (36) po kolapsu odvezena záchrannou službou do nemocnice a pozitivně diagnostikována na covid-19. Do natáčení ale zbývaly už jen hodiny, a tak bylo naprosto jasné, že se Erika sedmého dílů zkrátka neúčastní. Kdo ale vystoupí jako robustní zpěvačka Beth Ditto, když ne Erika? Řešení zapeklitého problému přišlo náhle!

VIDEO: Anička Slováčková po operaci nádorů: Výsledky jsou všelijaké! Další chemoterapie a ozařování

Video
délka: 03:26.48
Video se připravuje ...

Anička Slováčková po operaci nádorů: Výsledky jsou všelijaké! Další chemoterapie a ozařování Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Jako Beth Dito vystoupil v převleku porotce Aleš Háma (47), Ondřej Sokol (49) se ujal taneční choreografie a perfektní pěvecký výkon poskytla ze svého porotcovského místa miláček fanoušků Eva Burešová (27), která v současné době již sama bohužel podstupuje karanténu kvůli covidu-19, jehož má zatím naštěstí jen lehoučký průběh.

Výkon Aleše, který svým zjevem připomínal nehezkého transvestitu, co se ani neobtěžoval před vystoupením oholit (prý nemohl z důvodu jiného natáčení), stejně jako tanec Ondřeje Sokola byli komickým zpestřením. A ze zpěvu Evy Burešové? To šli fanoušci úplně do kolen! Alespoň to takto vyplývá z jejich reakcí.

„Kluci super, ale Eva, jak to dala, to je prostě bohyně. Kdyby tak mohla vystupovat v každé další řadě,“ přál by si jeden z diváků a jistě by nebyl sám. Na to, že Eva předtím text písně vůbec neznala a byl celý v angličtině, bylo její vystoupení, alespoň pro ucho laika, skutečně naprosto bez chybičky. „Byla to opět legrace, to spojení bylo úžasné. Evička dokonalá a ti dva šoumeni na tom jevišti to jen podtrhli a udělali z toho tu pořádnou show,“ rozplýval se další nad téměř 100% improvizací trojice porotců.

Stejně „odvaření“ byli televizní diváci v instagramových diskuzích i z vystoupení Aničky Slováčkové (25), která vystupovala sama za sebe, a Martina Schreinera (23), jenž představoval písničkáře Pokáče (30), s nímž zpěvačka v letošním roce nazpívala píseň I když jsme plešatí. Jejich číslo dojalo všechny natolik, že si vysloužili standing ovation, slzy i ze strany moderátora Vladimíra Polívky (31) a jen ta nejkrásnější slova chvály z jindy poměrně kritické strany diváků. „Anička s Martinem jsou strašně moc citliví lidé. Když odmyslím Aniččino onemocnění, tak písnička byla ušitá na míru a v jejich podání krásný, upřímný,“ nešetří vlídnými slovy nejmenovaná fanynka. „Jsem jediná, komu u tohoto vystoupení ukápla slza? Aničko, vy jste hvězda. Moc vám fandím. A moc vám přeji, ať máte v prosinci jen samé dobré zprávy,“ napsala další slova chvály a popřála Aničce, aby v prosinci, až se dozví výsledky léčby rakoviny prsu, měla boj s touto vážnou nemocí konečně úspěšně za sebou.

VIDEO: Hvězda Slunečné Eva Burešová bez partnera: Slova plná smutku!

Video
délka: 19:13.79
Video se připravuje ...

Hvězda Slunečné Eva Burešová bez partnera: Slova plná smutku! Bydlí u rodičů... Markéta Reinischová

Fotogalerie
47 fotografií