Od začátku května až do prázdnin vystupovala Markéta Fialová každý všední večer v prestižním čase po 20. hodině ve vlastní talkshow Silný hlas. Ten se přes prázdniny reprízoval a nyní je už dle Mediáře jasné, že se v září na obrazovky s konečnou platností nevrátí! Moderátorka, která se nechala zlákat a po mnoha letech opustila kvůli novému projektu CNN Prima News televizi Nova, tak trochu ostrouhala.

VIDEO: Těhotné Parmová a Lašková ze CNN Prima News: Může za to Bouček?  

Video
délka: 01:42.28
Video se připravuje ...

Těhotné Parmová a Lašková ze CNN Prima News: Může za to Bouček? David Turek, Jan Jedlička

„Jedná se o jeden z kroků optimalizace programu na kanálu CNN Prima NEWS v kontextu zkušeností za první čtvrtletí vysílání. Markéta Fialová zůstává klíčovou osobou publicistiky a zpravodajství skupiny Prima. Další chystané změny a novinky ohledně CNN Prima NEWS představíme na konci srpna,“ dodává k tomu Martin Šnýdr z TV Prima.

Stejně tak zpravodajská stanice Primy nebude od září vysílat Hlavní zprávy od 18,55 do 20 hodin, jak byli příznivci televize dosud zvyklí. Hlavní zprávy zůstanou jen na hlavním kanálu a nová zpravodajská stanice uvede souhrn denních zpráv o hodinu dříve, tedy už od šesti večer. Za markantní programové změny televize Prima tak patrně stojí snaha o zvýšení sledovanosti. Otázkou jen zůstává, jaké změny diváky ještě čekají, a také, co asi na konec svého pořadu říká samotná Markéta Fialová...?

VIDEO: Roman Šebrle se vrací ke sportu: Bude se mu stýskat po zprávách?

Video
délka: 01:21.44
Video se připravuje ...

Roman Šebrle se vrací ke sportu: Bude se mu stýskat po zprávách? David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
20 fotografií