Pondělí 4. března 2024
Svátek slaví Stela, zítra Kazimír
Oblačno 11°C

Superfinále SuperStar už zítra! S jakými hity jdou soutěžící do boje o 2 miliony korun?

/
 • SuperStar 2020: Finálová pětka
  30. května 2020 ● 18:16

  Už v neděli po osmé hodině večer bude pět zbývajících superfinalistů bojovat nejen o titul SuperStar, ale také o atraktivní výhru v hodnotě dvou milionů korun. S jakými písněmi půjdou vstříc svému osudu pěveckých hvězd?

  Pro příznivce oblíbené pěvecké show SuperStar je tu jedna špatná a jedna dobrá zpráva. Špatná je, že už zítra v superfinále naposledy zazpívá posledních pět superfinalistů. Dobrá zpráva vyplývající ze špatné je to, že se všichni konečně dozví, kdo se stane SuperStar roku 2020 a výhercem odměny ve výši 2 milionů korun!

  I když si možná kdekdo myslí, že má jasno v tom, kdo letos vyhraje, nemusí tomu tak být. V přímém přenosu rozhoduje mnohé, nejen talent. A mimo jiné je důležitý i výběr písní, které mohou rozhodnutí pomocí sms hlasujících diváků také v nemalém měřítku ovlivnit. S jakými songy se předvede finálová pětka? Zazní celkem 15 písní!

 • 1.

  Giovanni Ricci

  Sympatický mladík s italskými kořeny Giovanni Ricci nepatřil zrovna k největším favoritům, kteří se dostanou až do pomyslné cílové rovinky, ve které se rozhodne o výherci. Po rozdělení s jeho přítelkyní Martinkou byli mnozí včetně poroty skeptičtí, jestli to pár ustojí a jejich pěvecké kvality budou i sólově stačit na další postup.

  Zatímco Martinu porota se smutkem vyloučila už v semifinále, Giovanni se probojoval až do samotného konce. V něm bude bojovat s písní od Eltona Johna Your Song, ve druhé části předvede své umělecké kvality na slovenské písni Karla Duchoně s názvem Mám ťa rád a nebude chybět ani píseň Love Yourself od miláčka náctiletých Justina Biebera.

  SuperStar 2020: Giovanni Ricci
  Autor: TV Nova

 • 2.

  Barbora Piešová

  Nenápadná Barbora Piešová, jejíž příběh v SuperStar je novodobou adaptací pohádky o ošklivém káčátku, kdy se z nevýrazné dívky s klučícím stylem vyklubala kočka připomínají Sarah Jessicu Parkerovou ze Sexu ve městě, je téměř po celou dobu jednou z hlavních favoritek na výhru. Jestli domněnky mnohých potvrdí, se ukáže už v neděli. Svoji příležitost chce v superfinále proměnit s hity I'm So Excited od The Pointer Sisters, Milovanie v daždi od Richarda Müllera a Next to Me od Imagine Dragons.

  SuperStar 2020: Bára
  Autor: TV Nova

 • 3.

  Martin Schreiner

  Za celou dobu soutěže se nestalo, že by porota byť jedinkrát Martina Schreinera za něco kritizovala. Usměvavý sympaťák, který se už několik let živí muzikálovým zpěvem, předvedl, že i on na to má a zdárně a bez jediné chybičky proplul až do finálové pětky. V ní se z jeho úst můžete těšit na píseň od Céline Dion My Heart Will Go On, Žal se odkládá od Jiřího Korna a na Say Something od Christiny Aguilery.

  Martin Schreiner v prvním finálovém kole s účesem na Jeana Rena z Návštěvníků.
  Autor: TV Nova

 • 4.

  Diana Kovaľová

  Benjamínek soutěže, teprve patnáctiletá Dianka Kovaľová přicestovala až ze Španělska, kde žije už roky s rodiči, aby v naší SuperStar ukázala, kdo je tady talent. Další výrazná adeptka na výhru pokaždé svým výkonem totálně odzbrojila nejen porotu. Její mladistvá ostýchavost, pokora a jemnost jsou ve spojení se silným hlasem skutečně silnou zbraní. V neděli tuto zbraň použije skrze hit Set Fire to the Rain od Adele, poté se představí s legendární písní Voda, čo ma drží nad vodou od kapely Elán a jejím posledním songem celé soutěže bude obdobný doják Someone You Loved od Lewise Capaldiho.

  SuperStar 2020: Diana Koval'ová
  Autor: TV Nova

 • 5.

  Dominika Lukešová

  Další mladičká zpěvačka s obřím talentem předvedla, že se z nenápadné dívky pod světly reflektorů umí proměnit ve zpěvačku těch nejhvězdnějších rozměrů. A v neděli tomu nebude jistě jinak. Budoucí studentka psychologie Dominika Lukešová se pokusí o prvenství v SuperStar s hitem Na ostří nože od české stříbrné slavice Ewy Farne, poté bude následovat Dernière danse od Indily a No Time to Die od mladičké výherkyně posledních mnoha hudebních cen Billie Eilish.

  SuperStar 2020
  Autor: TV Nova

  Kdo se stane novou SuperStar 2020? Pětici finalistů a jejich hity sledujte už v neděli od 20,20 hodin na TV Nova.

  VIDEO: Vyřazená finalistka Miss Karin Křížová o zákulisí SuperStar: Nejde tam o zpěv! 

  Video
  Video se připravuje ...

  Vyřazená finalistka Miss Karin Křížová o zákulisí SuperStar: Nejde tam o zpěv! Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

  Fotogalerie
  34 fotografií

Články odjinud

Dnešní horoskopy