Taneční show StarDance si od začátku vedla výtečně. Její průměrná sledovanost byla 1,45 milionu diváků. Sledovanost jednotlivých dílů letošní řady postupně narůstala. První, ještě nesoutěžní díl, zaznamenal 1,3 milionu diváků, rozhodnutí z posledního dílu minulou sobotu vidělo 1,64 milionu lidí, uvedla mluvčí ČT Karolína Blinková.

V letošním devátém ročníku soutěže StarDance zvítězil herec Jiří Dvořák, který vítězství vybojoval s partnerkou Lenkou Norou Návorkovou. V sobotním finále zábavné show České televize za sebou nechal hereckou kolegyni Pavlu Tomicovou s partnerem Markem Dědíkem a moderního pětibojaře Davida Svobodu, jenž tančil s vítězkou minulé řady Veronikou Lálovou. Ta v roce 2016 zvítězila se Zdeňkem Piškulou.

V sobotu žádný pořad nepřekonal milionovou hranici. Film Pohádky pro Emu sledovalo 532 tisíc diváků a na Nově Harry Potter a tajemná komnata měl 492 tisíc diváků.

Nejsledovanějším nedělním večerním pořadem se stala filmová komedie Teorie tygra v hlavní roli s Jiřím Bartoškou, sledovalo ji více než milion diváků starších 15 let. Novácký seriál Profesor T. se stal dvojkou s 992 tisíci diváky a za ním skončily Střepiny, na ty se podívalo 694 tisíc diváků.

VIDEO: Dvořák vyhrál StarDance: Co řekl svým kritikům a slovům o podfuku?

Video
délka: 01:14.39

Dvořák vyhrál StarDance: Co řekl svým kritikům a slovům o podfuku? Luboš Procházka, Aleš Brunclík

Fotogalerie
21 fotografií