Osud šestičlenné rodiny, kterou tvoří Petr, Amálka a jejich čtyři děti, je k pláči. Jejich poklidný život v malebné vesničce na Znojemsku narušily vážné zdravotní problémy.

Nejprve málem přišel o život otec rodiny Petr, když ho v noci probudila bolest na hrudi. V sanitce zkolaboval a v nemocnici se ukázalo, že prodělal infarkt. Díky své síle i podpoře nejbližších se ale zotavil a postavil se opět na vlastní nohy.

Jenže tím těžké období zdaleka neskončilo. Další smutnou zprávu se rodina dozvěděla, když si malá Hanička začala stěžovat na bolesti břicha. Ty se stále zhoršovaly a diagnóza lékařů nebyla vůbec dobrá. Dívenka má totiž zhoubný nádor.

Okamžitě sice podstoupila náročnou léčbu, jenže pro tu je nutné, aby žila v naprosto čistém prostředí. Bohužel jejich dům je v katastrofálním stavu, a tak tuto podmínku nesplňuje. Jedinou nadějí je tak pro nemocnou holčičku a její blízké Tereza Pergnerová (44) se svým týmem.

Podaří se jim vykouzlit nový domov a pomoci tak Haničce? To se diváci dozví v pořadu Mise nový domov už ve středu od 20:20 na Nově.

VIDEO: Mise nový domov: Infarkt a zhoubný nádor!

Video
délka: 01:18

Mise nový domov: Infarkt a zhoubný nádor! TV Nova

 

Fotogalerie
23 fotografií