Manželé Helena a Erich Juchelkovi si představovali, že mají před sebou idylické a klidné stáří. Jenže místo toho se jejich život otočil o 180 stupňů a oni teď pečují hned o tři malé děti!

Vše začalo telefonátem sociální pracovnice, která se ptala, zda by se nemohli postarat o malou dcerku jejich syna a snachy. Pár měl sice obavy, ale přijal Evelínku za vlastní a poskytl jí domov. Posléze ale jejich syn přivedl na hlídání i dva starší syny. Původně jen na pár dní, ale děti nakonec u prarodičů zůstaly natrvalo.

Kromě toho se Helena s Erichem postupně dovídali hrozné věci. Syn a snacha totiž propadli drogám a kvůli závislosti nebyli schopní se o potomky starat. Kluky prý nechávali často samotné doma, a dokonce jim nedali několik dní ani nic k jídlu. Kromě toho snacha porodila ještě další dítě a okamžitě ho dala k adopci, a tak nikdo z rodiny netuší, kde nyní miminko je. A na cestě je ještě další dítě! Rodina už se jen děsí toho, co bude dál.

V pořadu Mise nový domov se jim budou snažit podat pomocnou ruku moderátorka Tereza Pergnerová (44) i její tým. Podaří se uzpůsobit bydlení Juchelkových tak, aby tam byli manželé i jejich tři vnoučata šťastní? Sledujte v novém díle už ve středu od 20:20 na Nově.

VIDEO: Mise nový domov: Místo klidného stáří vychovávají tři děti!

Video
délka: 00:47

Mise nový domov: Místo klidného stáří vychovávají tři děti! TV Nova

Fotogalerie
21 fotografií