Drsná Jana už během Výměny manželek chtěla Romana, s nímž tehdy žila v německém Zittau, opustit. Krátce po natáčení se skutečně dvojice rozešla a muž nyní přiznal, že se přestěhoval do zahraničí a začal znovu. „Byl jsem zlomený, proto jsem utekl do Španělska, abych to ze sebe dostal. Šel jsem pěšky. 6 tisíc kilometrů dohromady," prozradil pro Blesk.cz Janin expartner. 

Na Pyrenejském poloostrově strávil tři měsíce, načež našel cestu zpět do vlasti. „Vrátil jsem se do Čech a pracoval v mladoboleslavské Škodovce, pak jsem odešel za prací na Slovensko," uvedl s tím, že v sousední zemi žije doteď, ale kvůli práci tráví hodně času v Rakousku. „Domů jezdím na víkendy," odtajnil Roman, který měl prý problém se po rozchodu s Janou znovu zamilovat. 

Teprve nedávno se mu to konečně podařilo. „Německo jsem úplně zazdil, od toho jsem se distancoval. Život s hady už je dávno pryč... jelikož jsem našel svou životní lásku na Slovensku. Jsem neuvěřitelně šťastný a nedokážu to jen tak popsat slovy," rozplývá se muž a překypuje vděčností vůči své nové lásce Slovence Kristině (24), s níž si dokonale rozumí a přál by si s ní zestárnout. Už jen proto, že za ním stojí i v těžkých chvílích a řeší s ním jeho „občasné nervové výlevy", jak sám popisuje své psychické problémy. 

Jana mu ale po skončení Výměny dost zavařila a rozšiřovala o něm prý lži. „Ztěžuje mi život. Mluvila o mně, že jsem ji jako by napadal. Naočkovala i ty holky, že pak udělaly video, že viděly krev,“ narážel Roman na záběry TV Nova, na nichž Jana a její dcery mluvily o tom, že je fyzicky týral a byl labilní a psychicky narušený. Také tvrdila, že na něj údajně podala i trestní oznámení, aby ho dostala ze svého života. To vše ale muž odmítá s tím, že ale výmyslům expartnerky uvěřily mnohé ženy a nechtěly s ním nic mít. 

VIDEO: Hadí Jana z drsné Výměny: Mlátil mě, až tekla krev! Děti to potvrzují!

Video
délka: 00:42.07

Hadí Jana z drsné Výměny: Mlátil mě, až tekla krev! Děti to potvrzují! TV Nova

Konečně jsem ale našel slečnu, která si dělá obrázek sama. Je natolik inteligentní, že jako jediná ze všech žen, které jsem měl možnost poznat po tomto komickém díle Výměny manželek, mi dala tu šanci ukázat, kdo vlastně doopravdy jsem," raduje se Roman.

Ten dnes »hadí Janě« nemůže ani přijít na jméno, ačkoliv měl snahu se s ní usmířit. „Tak určitě jsme byli v kontaktu chvíli kvůli dětem, protože ty za nic nemůžou. Takže jsem tam byl. Hady má pořád, furt to mění," přiznal pro Blesk.cz, ale doplnil, že s ženou nejsou ani dnes schopní se normálně bavit a vše si vysvětlit.

Ovšem účast v kontroverzním díle Výměny manželek ho prý stále provází. „Já jdu a všude mě poznávají, nemůžu se pořádně ani hnout, aby mě lidi neoslovovali," stěžuje si muž, kterého celá republika zná coby »debila« z Výměny manželek. Opilá a zdánlivě i zfetovaná Jana s hadím mazlíčkem na krku ho totiž urážela a zfackovala během legendárního setkání mezi osmi očima.

VIDEO: Nejdrsnější Výměna manželek! Rvačka během osmi očí! 

Video
délka: 01:59.04

Nejdrsnější Výměna manželek! Rvačka během osmi očí! TV Nova

Později se hájila tím, že byla nervózní a posilnila se proto práškem na uklidnění, který zapila becherovkou, a tak si ze svého slavného »extempore« vlastně nic nepamatuje. Jenže naopak veřejnost na ni nezapomněla, zejména díky památné větě „Mačkáš mi hada, debile!", která od té doby zlidověla. „Proti té hlášce nic nemám. Měla nervy a pak to vypustila. Svým způsobem je to docela komické, baví mě, jak na to lidé vytváří různé parodie," dodal se smíchem Roman.

Další videa z drsného dílu Výměny manželek:

Video
délka: 01:30.03

Smutný konec nejdrsnější Výměny: Uplakaný Roman se loučí s dětmi a odchází TV Nova

 

Video
délka: 03:30.75

Napadená Sabina ze šokující Výměny: Na hadí ženu si došlápla sociálka! Dcera našla jehly... Tereza Kühnelová

  

Fotogalerie
55 fotografií