Na druhé dítě se přitom dvojice původně velice těšila. „Už jsme vybrali i obě jména. Kluk bude Kryštof a holčička Anetka,“ svěřila se na počátku roku a v polovině těhotenství nezletile vypadající Iva redaktorům Extra.cz. „Přáli bychom si chlapečka oba, ale uvidíme, co to nakonec bude…“ zadoufala. Čáp jim nakonec před třemi měsíci donesl holčičku a s ní i starosti, se kterými dvojnásobní rodiče rozhodně nepočítali.

Situace, se kterou se nyní musejí potýkat, je pro ně totiž zcela nová – ve vztahu mezi sestřičkami nastaly zcela netušené komplikace: „Starší Dominika na mladší Anetku dost žárlí. Celou dobu byla zvyklá, že se staráme jen o ni. Teď zjistila, že pozornosti se dostává i druhé, což se jí nelíbí,“ vysvětlila mladá matka. Dodala však, že v tuto chvíli se rozrůstající se rodina zaměřila na hledání nového, většího bytu.

Situaci, která doma panuje, přiblížil i Marian. „Třeba při koupání Anetce leje kelímkem na hlavu vodu, občas do ní strčí,“ popsal chování malinké Dominiky. Ta se sice zatím moc jako velká ségra nechová, nicméně je pravda, že ve dvou letech má na období vzdoru a trochu toho zlobení nárok. Iva však mateřskou roli zvládá. „Už má velké zkušenosti z výchovy první dcery, takže vše jde dobře. Vše je u nás v pořádku,“ zdůraznil muž, který byl v minulosti označován svým okolím za pedofila. Velký věkový rozdíl mezi ním a jeho manželkou je zkrátka příliš markantní…

Fotogalerie
13 fotografií