Do V.I.P. vražd zavítal kromě Ivy Kubelkové i zpěvák Václav Noid Bárta, který ztvárnil rappera obviněného z vraždy. Ke zlatu na krku, kožichu a kráskám si v rámci své role zapálil dokonce i doutník, a to celý rok poté, co přestal kouřit. I tak se mu celé natáčení zamlouvalo a užil si ho. 

„Jsem tu za rappera, který natáčí klip a je podezřelý z vraždy. Musím říct, že natáčení bylo moc příjemné. Cítil jsem se tu jako doma, protože hudba, natáčení videoklipů, mít kolem sebe štáb – to je můj denní chleba,“ prozradil Václav Noid Bárta. 

V seriálu bude mít na sobě kožich, na který je ale ze svých muzikálových rolí zvyklý. „Kostymérky mi připravily krásné řetězy a kožich, kterého jsem si v době natáčení seriálu užil dost, byl můj třetí. V tu dobu jsem totiž hrál i v muzikálu Madagaskar, kde jsem jako král Jelimán, a v dalším muzikálu Sestra v akci taky jeden leopardí kousek mám. Ještě chvíli a myslím, že ten čtvrtý kožich by mi snad i narostl. Nejvíc mě bavily momenty, kdy mi na place připravili krásné americké auto, které bylo pro tu chvíli moje. Byl jsem jako král...“ dodal muzikálový přeborník.

VIDEO: Nabušený Noid nemá po roce cvičení ještě dost! Se svaly bude soutěžit

Video
délka: 00:57.52

Nabušený Noid: Po roce cvičení ještě nemá dost! Se svaly bude soutěžit Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
49 fotografií