Vypečené Vánoce Štikové začaly už při přípravě tradičního bramborového salátu, se kterým jí pomáhal manžel Michal Štika. Ten do něj totiž vylil lák z nakládaných okurek, což Moniku doslova rozběsnilo. "Pohlreich to taky tak dělá, viděl jsem to u něj," brání se Štika, ale přesto mu Monika poručí po lžičkách lák ze salátu vybrat. Když Štika svou práci jako Popelka skončí, zřejmě pojme podezření, že si zaslouží odměnu, a sápe se Monice po ňadrech...

VIDEO: Monika má špinavá prsa

Video
délka: 00:54
1080p 720p 360p

Štiky: Monika má špinavá prsa FTV Prima

Moničinu špatnou náladu pak při rozdávání dárků na chvíli rozptýlí erotický dárek - mýdlo pro zvrhlíky ve tvaru penisu. Monika rodině se smíchem předvádí, jak ho bude používat, a vůbec jí nevadí, že vše sleduje její osmiletý vnuk Quentin. To ale nevadí ani jeho rodičům - Ornelle Koktové a Pepovi Koktovi."Na to, že je tak tmavý, je krátký," směje se Ornella.

VIDEO: MILFka Štiková má erotické mýdlo pro zvrhlíky: Mává jím vnukovi před nosem!

Video
délka: 00:46
1080p 720p 360p

MILFka Štiková má erotické mýdlo pro zvrhlíky: Mává jím vnukovi před nosem! FTV Prima

Černý penis z mýdla je však to jediné, co se Monice pod stromečkem líbilo. "Není to dobrý pocit, když vybíráte hezké dárky, přemýšlíte nad tím, co těm lidem sluší, posloucháte je, co si přejí, a potom sama vidíte, že jste dostala něco nouzového," stěžuje si. Další díl Štik uvidíte už v pondělí večer na Primě!

VIDEO: Monice se nelíbí dárky

Video
délka: 00:38
1080p 720p 360p

Štiky: Monice se nelíbí dárky FTV Prima

Fotogalerie
9 fotografií