V době natáčení zhruba před dvěma lety na tom byla Věra finančně dost bídně. Spolu s manželem Petrem a dvěma dcerami se mačkali v těsném bytě na ubytovně v Pohořelicích.

Všude tam byla špína a navíc smrad z cigaret. Náhradní maminka Lucie se tehdy nestačila divit, kde musí trávit 10 dní. Podivné jí připadaly i hygienické návyky dětí. Na rodinu pak dokonce poštvala i sociálku. Také partner, s kterým se Výměny zúčastnila, nešetřil kritikou a Věru osočil, že se koupelně vyhýbá a nečistí si ani zuby. Ona sama se pak vymlouvala na bolest dásní.

Není divu, že po odvysílání dílu se na ni strhla obrovská vlna kritiky. Žena se proto rozhodla bránit tím, že si založila blog, na němž vysvětlila, jak pořad probíhal podle ní. 

„Jestli jsem se chodila koupat, zde vypisovat nebudu, ale jo, chodila, vždy když jsem tam byla sama bez kamer a hlavně bez Jirky. Nejsem žádná prostitutka, abych lezla před kamery nahá,“ obhajovala se například v dlouhém textu, v němž chyběla diakritika i interpunkce. Tvrdila také, že spousta situací se odehrála jinak a náhradní manžel či štáb je překroutili, aby vinu svedli na ni.

Výměna manželek jí ale v něčem i pomohla. Díky penězům, které jí za účast vyplatili, se podle informací webu Extra.cz rodina mohla přestěhovat do bytu 2+kk v Kolíně a jejich finanční situace se zlepšila. Věra si údajně našla i práci jako pokladní. Není divu, že na fotkách z poslední doby vypadá spokojeněji než dřív. Jinak se ale vzhledově nijak výrazně neproměnila, pouze změnila barvu vlasů a účes.

VIDEO: Špindíra Věra z Výměny manželek si dala na Facebook video, na kterém řídí sotva desetiletý kluk auto a jede s ním dokonce přes přejezd.

Video
délka: 00:39.57

Špindíra Věra z Výměny manželek si dala na Facebook video, na kterém řídí sotva desetiletý kluk auto a jede s ním dokonce přes přejezd. Facebook.com

 

VŠE O VÝMĚNĚ MANŽELEK ČTĚTE ZDE>>

Fotogalerie
21 fotografií