Po odvysílání pořadu Mise nový domov na Nově se Jánu Sihelskému obrátil život vzhůru nohama. S pomocí Terezy Pergnerové a jejího týmu se s pěti dětmi Honzou (11), Davidem (9), Terezkou (7), Dominikem (5) a Zuzankou (3) nastěhoval do zcela zrekonstruovaného bytu. Z malého dvojpokojového bytečku se jim podařilo udělat třípokojový byt a tím dali Jánovi prostor pro něho samotného. Poprvé od narození dětí měl samostatnou ložnici.

Ján už neváhal ani minutu a rozhodl proti manželce, která ho i s dětmi opustila, zakročit. Podal jsem na ni trestní oznámení za neplacení alimentů. Musel jsem počkat, než to nabyde právní moci. Alimenty neplatí od chvíle, co jí to nařídil soud, a k tomu má ještě další dluhy,“ prozradil Sihelský TV Nova s tím, že už se těší na rozvod, který podal také minulý týden. 

Doufá, že se nyní celý případ začne pousouvat rychleji a on se tak zbaví nejen manželky, ale i dluhů. S financemi mu ostatně pomáhají i televizní diváci, jež přispívají peníze na veřejnou sbírku pro rodinu Sihelských.

Posílám drobnou pomoc a pánovi přeji hodně štěstí," psala v komentářích jistá dáma a takových se našlo víc. "Také posílám menší obnos peněz, hlavně ať jste zdraví a spokojení,“ psala další. Jiná pro změnu poslala potřebné oblečení pro děti.

Právě to je to, co by Ján dětem za vybrané peníze pořídil.

„Vybranou částku bych použil na nákup potřebných věcí, nové boty, pantofle, oblečení, zimní oblečení, spodní prádlo, nové věci do školy. Já pro sebe nepotřebuju nic, hlavně pro děti, aby toho měly víc, než mají,“ řekl dojatě starostlivý otec, který mladším dětem často těžko vysvětluje, proč jejich matka nejeví o ně zájem. Naštěstí ti starší si už o mamince udělali vlastní obrázek.

I vy máte možnost zapojit se do veřejné sbírky a přispět jakoukoliv částkou na transparentní účet č. 4228732329/0800. Variabilní symbol: 0312.

 Mise nový domov: Dojemné setkání s matkou, kterou neviděl 15 let!

Video
Video se připravuje ...

Mise nový domov: Dojemné setkání s matkou, kterou neviděl 15 let! TV Nova

Mise nový domov: On v noci pracoval, manželka ho podváděla!

Video
Video se připravuje ...

Mise nový domov: On v noci pracoval, manželka ho podváděla! TV Nova

Fotogalerie
41 fotografií