Oba odvysílané díly nové série Výměny manželek vyvolaly poměrně bouřlivé reakce diváků. V první epizodě největší poprask způsobila »hadí žena« Jana, která byla při setkání mezi osmi očima jako utržená ze řetězu. V druhém díle pak diváky překvapil věkový rozdíl mezi Marianem (45) a jeho ženou Ivou (17) a na přetřes přišlo, zda není náhodou Marian pedofil. Kritika se na oba rodiče snesla též kvůli výchově dcerky.

Ani tento týden ovšem o dramatické chvíle ve Výměně nebude nouze. První rodina ze Skalice u České Lípy překvapí svým bydlením – žijí totiž v rozestavěném domku, na jehož dostavbě manželé Monika (43) a Robert (43) spolu se syny Tomášem (16), Robertem (17) a Dominikem (13) pracují už několik let.

I jim samotným polní podmínky vadí, ostatně účastí v pořadu by rádi získali chybějící peněžní prostředky. Jak si ovšem v takovém nepořádku a zmatku poradí Kateřina (25) z Ústí nad Labem, která je navíc jen o pár let starší než její náhradní synové? Lehké to ale nemá ani ve své vlastní domácnosti, kde si připadá nedoceněná. Manžel Václav (33) si jí prý vůbec neváží a od Výměny si tak matka Terezky (3), Aničky (2) a syna Míši (5) slibuje změnu.

Vašek si navíc hodně potrpí na pořádek, vidí totiž každé smítko a vyžaduje okamžitou nápravu. Proto mu také žena přezdívá „drobkový král“. O jeho pedantství se během deseti dní přesvědčí i Monika, která se mu pokusí postavit. Brzy se tak mezi nimi strhnou drsné hádky, a dokonce dojde i na psychické napadání. Kdo z jejich rozmíšek vyjde jako vítěz a jak premiérová Výměna nakonec dopadne, uvidíte ve středu ve 20:20 na TV Nova.

PŘIPOMEŇTE SI MINULÉ DÍLY VÝMĚNY MANŽELEK:

Video
délka: 00:49.41

Drsná hádka ve Výměně manželek: Jsi pedofil, zbouchnul jsi 15letou! A dítě zanedbáváte! TV Nova

Video
délka: 01:59.04

Nejdrsnější Výměna manželek! Rvačka během osmi očí! TV Nova

VÍCE O VÝMĚNĚ MANŽELEK A NEJLEPŠÍ VIDEA Z NÍ NAJDETE ZDE>>

Fotogalerie
20 fotografií