Před Ivou Marian pochopitelně ženy měl, ale nikdo mu nevyhovoval tak jako Ivana. „Měl jsem ženské, i starší. Ale nebylo to ono, chodily třeba na pivo a to mi vadilo. To Iva byla jiná, na svůj věk vyspělá a také se mi líbila fyzicky,“ řekl Blesk.cz Marian.

„S mojí manželkou jsme se seznámili na Facebooku. Já se totiž kamarádím s její tetou, která ji zhruba od devíti let vychovávala. Iva mi komentovala moje příspěvky a byly rozumné, tak jsem si říkal, co je to za tu holčinu, co to tam píše. Ptal jsem se kamarádky a ona mi řekla, ať přijdu na oslavu jejích patnáctých narozenin a poznáme se osobně. A tam právě jsme se sblížili. Dali jsme si pusu, to už jsem věděl, že není pod zákonem,“ svěřil se nám zamilovaný pětačtyřicátník.

Video
délka: 00:31
1080p 720p 360p

Táta, nebo milenec? Ještě divnější Výměna manželek než ta s hadem! 17letá matka! TV Nova

Jenže Iva byla problémové dítě a od dvanácti let pobývala v pasťáku, poté v dětském domově. K tetě jezdila pouze o vycházkách na víkendy, později už s povolením rodičů jezdila za svým milým Marianem.

„Jednou když byla u mě, tak jsme se spolu poprvé vyspali. A pak když jí bylo asi patnáct a půl, tak otěhotněla. Proto musela opustit děcák v Hradci a přeložili ji do ústavu u Pardubic, kde byl i kojenecký ústav, a tam zůstala až do osmého měsíce po narození naší dcerky,“ vysvětlil Marian, který později s Ivou požádal soud o její zplnoletění, aby si ji 26. listopadu 2016 mohl vzít za právoplatnou manželku. Od té doby žijí i s dcerkou ve společné domácnosti.

Video
délka: 00:37
1080p 720p 360p

Výměna manželek se 17letou matkou: Nezájem o dítě a cígo na balkoně! TV Nova

Video
délka: 00:49
1080p 720p 360p

Drsná hádka ve Výměně manželek: Jsi pedofil, zbouchnul jsi 15letou! A dítě zanedbáváte! TV Nova

Pořádně divoká byla Výměna manželek i minulý týden! Připomeňte si videa!

Video
délka: 01:06
1080p 720p 360p

Jak dopadne Výměna manželek? Drsná Jana vzplanula k náhradnímu manželovi! TV Nova

Video
délka: 03:30
1080p 720p 360p

Napadená Sabina ze šokující Výměny: Na hadí ženu si došlápla sociálka! Dcera našla jehly... Tereza Kühnelová

Fotogalerie
22 fotografií