Jiří Štrébl (58) – Miloš Knobloch
Rvačka na záchodě a zničené auto
Šikanou na sociálních sítích a napadením na ulici si kvůli nesympatickému chlápkovi Milošovi prošel ze všech nejvíc. „Miloš už vyměkl, bylo to s ním horší, dost jsem si s ním užil. Lidé mi nadávali na ulici, zničili auto a roztrhli obočí,“ svěřil herec, který pil divákům krev kvůli chování k nevlastní dceři Emě.

„Podal si mě jeden chlápek na toaletách v kavárně. Nadával mi, že jsem hnusný na Emu, snažil jsem se mu vysvětlit, že je to jen role. Ale bylo to marné! Praštil mi hlavou o dlaždičky. To se mi ještě kvůli žádné jiné roli nestalo!“ posteskl si herec.

Jiří Štrébl
Jiří Štrébl
Autor: archiv TV Nova

Tomáš Dastlík (41) – Martin Maléř
Dostal holí od babičky
Přestože v seriálu hraje hodného Martina, který to někdy až zbytečně přehání se slušností a korektností, ranám od divačky se také nevyhnul. „Díky Martinovi zažívám popularitu, která mě překvapila. Lidé mě poznávají na ulici, chtějí si se mnou povídat. Opilci mě poplácávají po zádech, ale dokonce jsem už kvůli němu schytal pár ran holí,“ prozradil herec, kterého celá situace velmi rozhodila.

„Přetáhla mě babička za to, že jsem si dovoloval na faráře. Snažil jsem se jí vysvětlit, že to jenom hraju, ale bylo to marné. Vždyť já ani nejsem Moravák. Navíc jsme se u té bitky s farářem, tedy s Alešem Hámou, hrozně nasmáli,“ dodal Dastlík.

Tomáš Dastlík
Tomáš Dastlík
Autor: archiv TV Nova

Kryštof Rimský (41) – Kryštof Mareček
Útoky v barech
Z grázlíka se postupem let vyklubal spořádaný kluk s nápady, kterého baví podnikat. Často se herec díky »Márovi« dostává do situací, kdy mu role v nekonečném seriálu pomůže ve skutečném životě více, než by chtěl. „Mára mi v životě občas pomáhá, můžu předběhnout na poště, na úřadě jsou ke mně vstřícnější a řemeslníci mi udělali chodník v rekordním čase,“ svěřil Kryštof s tím, že to ale vždy tak růžové není.

„Jenže taky mi někdy komplikuje život. Většinou se mi v baru dostává pozornosti žen, a to přítomní chlapi nenesou dobře. Vzbudí se v nich nějaká divná žárlivost a pokud mají upito, začnou do mě šít, co si o sobě myslím,“ prozradil herec.

Kryštof Rimský
Kryštof Rimský
Autor: archiv TV Nova

Fotogalerie
17 fotografií