„Markovi nebylo dobře už několik dní, jevilo se to jako nachlazení, ale pak se mu rozjela chřipka,“ sdělil zdroj ze zákulisí. „Mluví se tady o tom, že byl v sobotu před vysíláním na kapačce, aby se mu trochu ulevilo a mohl mluvit,“ dodal informátor z České televize.

„Chřipku mám a beru antibiotika. Děkuji za zájem o můj zdravotní stav,“ napsal v neděli odpoledne Eben bez bližších podrobností deníku Aha!. Eben odmoderoval přímý přenos charitativního večera StarDance z barrandovského ateliéru číslo 8, který má Česká televize pronajatý, zastřeným hlasem.

Na Markovu nemoc také mohl upozornit plný nos, červené zakalené oči či neustálé polykání. Moderátorův krok byl nejistý a občas se mu také třásly ruce. I přes to ustál 100 minut před kamerou a až teprve po konci upaloval do postele.

Večer pro Paraple

Sobotní večer StarDance patřil charitě. Klienti Centra Paraple vystoupili po boku soutěžících. Během přenosu se vybralo přes 11 milionů korun, které poputují právě do Centra Paraple.

Další zdravotní potíže

Annu K. (51), která je zatím poslední vypadnuvší ze StarDance, trápí další zdravotní potíže! Před několika týdny přiznala bolavou krční páteř a tentokrát ji začala bolet kyčel.

„Pan profesor Pavel Kolář mi dal injekci a ulevilo se mi,“ svěřila zpěvačka. Pro svého zachránce Koláře pak ochotně sehnala lístek na sobotní přenos a pořídila si s ním také na parketě fotku.

VŠE O STARDANCE NA BLESK.CZ ČTĚTE ZDE>>

Fotogalerie
16 fotografií