Přestože všichni na začátku taneční soutěže StarDance svorně a tak trochu v nadsázce tvrdili, že nejde o život, když přišlo první vyřazování, došla většině z nich řeč.

Asi nejvíc o tom ví herečka Jana Plodková. Právě ona se spolu s Miluškou Bittnerovou (38) ocitla v poslední dvojici, ze které se vybíralo. Jana z toho tentokrát vyšla vítězně, velká radost se ale nedostavila.

„Stát v tom kruhu a čekat je opravdu něco strašného. To se ani nedá popsat. Člověk si to nemůže užít, je to nejstrašnější věc, která se vám může stát,“ svěřila se Blesku po skončení přenosu Jana. Bylo jí velmi líto, že Miluška v soutěži tak brzy skončila. „Zamilovala jsem si ji a bylo mi s ní dobře,“ přiznala sympatická blondýnka.

Za pravdu jí dává i kolega ze soutěže Roman Zach. „Přijde mi fakt divný, že někdo vypadává. Je to vlastně takové týrání. Nejradši bych odešel někam do cateringu a vrátil se, až by bylo hotovo,“ řekl nám nejvyšší účastník soutěže, na kterém bylo vidět, že tuhle krutou součást přenosu by si rozhodně odpustil.

Vše o StarDance naleznete: ZDE!

Fotogalerie
24 fotografií