Několik hodin denně musela skutečně tvrdě makat, aby dosáhla alespoň minimální podoby s Pink. Bezesporu to zatím byla nejnáročnější choreografie Pazderkové. Když se ale po sté sbírala ze země za doprovodného řvaní choreografa Yemiho (34), zhroutila se.

„Ano, na tréninku přišly první slzy. Nejdřív jsem brečela bolestí a pak zoufalstvím,“ přiznala Iva a dodala: „Je to opravdu fyzicky náročné.“

A to patří mezi ty mladší ročníky soutěžících. Ivana Chýlková (52) a Petr Rychlý (50) jsou na tom prý o poznání hůř. Jindy všímavé Pazderkové bylo dokonce jedno, že jejím tanečníkem je vyrýsovaný mladík.

„Ten krásný Adonis Dan. Je mu osmnáct a je dost dobře vysekanej. Já se tam po něm válím, ale vůbec si to neužiju, protože se po něm musím válet správně,“ zasmála se nakonec herečka.

Píseň od rebelky Pink, kterou Pazderková imitovala, se jmenuje Try (Zkusit, pozn. red.).

Čím vším už byla:

Tony Braxton

Lady Gaga

Zdenka Studenková z filmu S tebou mě baví svět (Sladké mámení)

Kurt Cobain

Mišíkův triumf!

Sledovanost zábavné show roste s každým dílem. A mění se i během soutěže. Zatím nejsledovanějším vystoupením bylo to Adama Mišíka (18), když se převlékl za Prince (†57). U obrazovek si ho nenechalo ujít neuvěřitelných 2 290 000 diváků.

Diváci se baví a miliony létají vzduchem! Zábavná show Tvoje tvář má známý hlas na ničem rozhodně nešetří. TV Nova za ni zaplatila téměř 13 milionů korun. Odměnou je rekordní sledovanost…