Televize konečně získala druhého do moderátorské dvojice. Po dlouhém shánění a domlouvání byl vybrán herec a zpěvák z kapely Nightwork Jakub Prachař.

„Máme velkou radost, že jsme se v sobotu s Jakubem Prachařem na všem domluvili,“ řekla Blesk.cz mluvčí Primy Jana Kocová. Prachař bude talentovou soutěž, která startuje na podzim, moderovat se slovenským kolegou Martinem Pyco Rauschem. Toho znají slovenští diváci coby moderátora například soutěže Let’s Dance či loňských cen Eurovize.

Ve hře byla i 'blbá blondýna'

Podle informací Blesk.cz byl dále ve hře také Prachařův kolega z Nightwork Vojta Dyk nebo Iva Pazderková, známá jako ‚blbá blondýna‘ z pořadu Na stojáka.

Prima se při hledání moderátora pořádně zapotila. Zatímco nejdřív s Novou sváděla boj o Leoše Mareše, kterého se jí ani přes nabízený pohádkový honorář, přetáhnout nepovedlo, následně pak přišla i o Vojtu Kotka. Ani toho se Nova nechtěla vzdát. „Vím, že to byl velký nátlak, který na Vojtu Nova vyvíjela. A nelíbí se mi to,“ řekla Blesku před časem zpěvačka Lucie Bílá, která sama usedne v primácké reality show jako porotkyně.