To, co mělo být pro všechny utajené až do konce, je nyní veřejně známé. Televizi Nova a Markíza unikly výsledky hlasování televizních diváků. Podle výsledků, které obsahují přesné číselné pořadí jednotlivých soutěžících od nejlepšího po nejhoršího, vede na celé čáře rastamen Michal Šeps. Ten si paradoxně více než zpěvem získal oba národy zálibou v reggae a kouření marihuany.

Vedou Češi

Kdo má tento skandál na svědomí? Novému Času se ozval zdroj, který měl výsledky k dispozici. "V hlasování z posledního víkendu je první Michal Šeps, druhý Martin Kurc a třetí Gabriela Gunčíková," tvrdil přesvědčivě zdroj.

Podle něj tak první příčky jednoznačně obsadili Češi. Je tedy jasné, že názor diváků se diametrálně liší od hodnocení porotců. Podle Paľa Habery Šeps už dávno nemá v pěvecké show co hledat. A právě Šeps vede u diváků na plné čáře, a to dokonce několik kol po sobě.

Fotogalerie
17 fotografií

"Michal Šeps je největším překvapením, daří se mu stále víc a víc. Sám jsem byl překvapen, když jsem zjistil, že vyhrává jedno kolo za druhým," tvrdí zdroj Nového Času, který dodává, že na konci žebříčku se objevují dvě slovenská jména - Martin Harich a Lukáš Adamec. Jsou to zároveň poslední dva zástupci Slovenska v pěvecké show.

Uniklé výsledky hlasování budou nejspíše pravdivé, jelikož se o to už usilovně zajímá i televize Markíza. "V současnosti vzniklou situaci prověřujeme, ale k výsledkům SMS hlasování se během trvání pěvecké soutěže nebudeme vyjadřovat," reagovala mluvčí televize Markíza Oľga Dúbravská. Zatímco TV Nova se k tomu jen stroze vyjádřila. "Výsledky diváckého hlasování Česko Slovenské SuperStar nezveřejňujeme ani nekomentujeme," vzkázala koordinátorka projektu Česko Slovenské SuperStar Lucie Juráčková.

Kdo s tajnými informacemi vyšel na světlo, není stále jasné. Faktem je, že seznam s výsledky hlasování, který měl být pro veřejnost i samotné finalisty třináctou komnatou, pořádně rozčeří vody v SuperStar a vyvolá ještě větší napětí. Finalisté totiž "díky" uniklým výsledkům zjistili, jakou diváckou přízeň mají a jak na tom ve skutečnosti jsou.

Tajné pořadí:

1. Michal Šeps

2. Martin Kurc

3. Gabriela Gunčíková

4. Alžběta Kolečkářová

5. Petr Ševčík

6. Martin Harich

7. Lukáš Adamec