No, opravdu netušíme, jestli odpověď myslí vážně, ale možná Rytmusovi opravdu jebe. Nebo si jen dělá reklamu svému novému hitu Jebe? Možná už neví, čím na sebe upozornit a proto vzkazuje tak "hloupé" odpovědi.

"Zrzek Rychlonožka" Rytmus měl prostě potřebu na sebe nějakým způsobem upozornit a to se mu určitě povedlo. Když se ho moderátor Leoš Mareš zeptal, proč má na sobě zrzavou paruku a že vypadá jako rajče, nedostalo se mu žádné odpovědi. Poté z Rytmuse vypadlo, že vypadá jako potkan. Proč to o sobě řekl?

Jestli si Rytmus nasadil paruku v rámci recese, nebo z jiného důvodu, ví jen on sám. My jsme ale zjistili, že na Facebooku existuje jedna zájmová skupina s názvem "ANTI RYTMUS/rapujúci potkan :D".

Možná, že si Rytmus udělal legraci sám ze sebe a nasadil si paruku zrzavé barvy, aby připomínal rapujícího potkana a poslal tím nějaký vzkaz. Facebooková skupina se totiž o něm vůbec nevyjadřuje hezky a prohlašuje, že Rytmus v SuperStar nemá co dělat. To je jediné možné logické vysvětlení. Ale může to být jinak, prostě proto, že Rytmusovi ze světa showbyznysu už opravdu jebe...

Fotogalerie
8 fotografií