Jan Bendig oslavil své šestnácté narozeniny, které má na den sv. Valentýna, stylově. A to koncertem, který mu jako překvapení k narozeninám zařídil jeho táta. Koncert se konal v pražském divadle U hasičů a přišlo na něj jen pár desítek fanynek. Divadlo bylo sice poloprázdné, ale hlasitý potlesk a ječící fanynky zpěv Honzy místy přehlušily.

Fotogalerie
7 fotografií

Největším překvapením pro Honzu Bendiga byl dárek od režiséra Zdeňka Trošky, který mu věnoval roli ve své nové pohádce, která se bude točit na podzim. "Je to můj splněný sen, wow vůbec jsem to nečekal," řekl s nadšením Blesku.cz Bendig.

Už kvůli tomu, že v září začne v Praze studovat Vyšší odbornou školu herectví, se mu bude jistě zkušenost ve filmu hodit.

"Ale určitě bych chtěl i dál zpívat, na jaře by měl vyjít můj první singl a na podzim moje první album, už se na to hrozně těším," prozradil nám šťastný oslavenec.

Nejoriginálnější dárek dostal Honza od Markéty Konvičkové, a to porcelánové prásatko, aby měl kam dávat své honoráře za vystoupení. Od Moniky Bagárové  pak dostal nové tenisky.

Blesk.cz se také zeptal, jestli má s kým oslavit svátek zamilovaných. "No, přítelkyni ještě nemám, ale možná se něco rýsuje, s fanynkami si píšu přes facebook a s jednou jsem si vydržel psát až do pěti do rána," práskl na sebe Honza.

Celou finálovou dvanáctku Česko Slovenské Superstar budete mít možnost vidět v sobotu 20.února v televizi při předávání cen Anno. Uvidíte dvanáct duetů Superstarů s profesionálními zpěváky. Už teď se tak máme na co těšit.