"Nedá se s tím nic dělat," řekla Blesku rezignovaně porotkyně Česko Slovenské SuperStar.

I když to Jandovou mrzí, snaží se být realistka. „Viktor má stále svoji rodinu a na svátky bude s ní. Já si s ním udělám Vánoce třeba v dubnu,“ řekla Blesku.

Porotkyně SuperStar Marta Jandová by sice uvítala, kdyby mohla být na Vánoce se svým novým objevem, chce ale stát oběma nohama na zemi. „Jsem si vědoma toho, že je ve hře malá Marina a vše se musí řídit podle ní,“ řekla jednoznačně, ale přesto s náznakem smutku v hlase Marta.

Vánoční svátky v Česku Marta tráví po dvouleté pauze, kdy byla v Německu. „Nemám štěstí. S přítelem Sashou jsme se rozešli před rokem právě na svátky, a tak jsem nakonec byla u jeho matky v Německu. Vánoce se mi v poslední době vůbec nedaří,“ dodala Marta.

Fotogalerie
2 fotografie

Štědrý den tak bude trávit s macechou Martinou Jandovou (40). Když si leader Olympiku Petr Janda vzal Martinu, Marta s macechou nejdřív kolem sebe ostýchavě kroužily. „Věděla jsem, že Martě nemohu nahradit mrtvou mámu a vzhledem k malému věkovému rozdílu ji nemohu pojmout ani jako dceru. Staly se z nás kamarádky,“ vzpomíná Martina a Marta ji doplňuje: „Martině jsem začala říkat maceško, a to mi zůstalo dodnes. Máme se moc rády.“ Martina také Martě přeje v životě to nejlepší.

„Vytrpěla si dost. Umřela jí máma, když byla malá. Rozvedla se, před rokem se rozešla s německým přítelem Sashou a přestěhovala se zpátky po letech do Česka. Ráda bych, aby jim to s Viktorem vyšlo,“ říká Martina, kterou ovšem vztah Marty s Viktorem nejdřív šokoval. „Mahulena je moje dobrá přítelkyně, tak mně to tak trochu vyrazilo dech. Život a city si ale neporoučejí,“ konstatuje Martina, která se na Štědrý den s Martou nesmírně těší.

„Mě jen štve, že mám turné s Die Happy po Německu a do Prahy ze Stuttgartu dorazím až toho 24. odpoledne. Příští Vánoce si takhle otrávit už nenechám. Chci péct deset druhů cukroví a vařit,“ plánuje si Marta.

Fotbal na Facebooku

Stahuj písně ze SuperStar!
Autor: Blesk.cz

Vše o SuperStar
Autor: Blesk.cz