Petr Ševčík kvůli špatnému zraku v Divadle nedohlédnul na plátno s pomocným textem. Porota mu ale dala druhou šanci a povolila mu vzít si papír se slovy do ruky. Když pak Petr s Anetou, s níž si střihnul duet, odešli, vážení porotci se chytli za nos!
„Já zpívám první sloku klidně třeba třikrát,“ začala debatu rockerka Marta Jandová. „Já si kolikrát nevzpomenu na nic,“ pokoušel se trumfovat Pavol Habera. Vítězné eso však vynesl Ondřej Hejma: „Já zpívám kolikrát jinou písničku!“ Darina se do zpytování svědomí nezapojila, možná proto, že od dob Zvonků štěstí víc tančí, než zpívá. Směrem k Hejmovi jen prohodila: „To se stává i starým psom.“
„Když mě to nenapadá, tak zpívám hatmatilku. Tomu stejně nikdo nerozumí,“ práskla ještě Jandová. Ondřej Hejma však zajímavou debatu ‚ze zákulisí‘ raději utnul. „Máme toho až do večera, tak pojďme dál,“ zavelel.
No, není nad to, zamést si občas i před vlastním prahem…