A jak vlastně dopadli vítězové předchozích ročníků této soutěže u nás i u sousedů? Které »rychlokvašky« jsou stále v kurzu a po kterých neštěkne už ani pes?

Fotogalerie
2 fotografie


I. řada české SuperStar
Aneta Langerová (22)
První a nejvýraznější česká SuperStar vydala dvě alba. První album Spousta andělů vzniklo v roce 2004, druhý Dotyk o tři roky později. Aneta také vyhrála v letech 2005 a 2006 Českého slavíka v kategorii ženská zpěvačka. Poslední dobou o ní ale není moc slyšet, píše se spíš o jejím vztahu s šéfkou jistého hudebního vydavatelství Ivou Milerovou. V létě Aneta vystoupí jen na několika festivalech.

II. řada české SuperStar
Vlasta Horváth (31)
Vlastovi vyšla dvě sólová alba v letech 2005 a 2006. V současné době se z pódií stáhnul na divadelní prkna. Lidé ho můžou vidět v Divadle Broadway v muzikálu Mona Lisa, kde má roli malíře Rafaela Santiho. V červnu navíc zazpívá na megakoncertu k sedmdesátým narozeninám Karla Gotta.

III. řada české SuperStar
Zbyněk Drda (22)
Třetí česká SuperStar o sobě nedává skoro vůbec vědět. Zbyněk natočil jen jednu sólovou desku Pohled do očí a jeho písně se téměř nehrají. Když už se o Zbyňkovi něco povídalo, tak to bylo většinou v souvislosti s jeho nepovedeným vztahem s kolegyní ze SuperStar Soňou Pavelkovou. Podobně jako Vlasta Horváth se i Zbyněk Drda objeví na Gottově narozeninovém megakoncertu. Většinou však vystupuje jen na menších akcích.

I. řada slovenské SuperStar
Katarina Koščová (27)

První slovenská SuperStar je stále v kurzu. Na začátku března jí vyšlo nové album s názvem Nebotrasenie, které je celkem už třetí v pořadí. V současné době pořádá na Slovensku koncertní šňůru a 6. května se objeví i v Praze.

II. řada slovenské SuperStar
Peter Cmorik (29)
Peter se během posledních tří let stal vítězem slovenské ankety Slávik, což je obdoba Českého slavíka. V květnu vystoupí hned osmkrát jako host na turné Fontána pre Zuzanu, kde však bude ve stínu slavnějších kolegů, jako je například Jožo Ráž nebo Pavol Habera. Sólové album vydal naposledy před dvěma lety.

III. třetí řada slovenské SuperStar
Viera Berkyová (18)
Třetí řadu slovenské superstar vyhrála tehdy šestnáctiletá Romka z Plzně Viera Berkyová. Během natáčení sólové desky však společnost BMG Recordings vypověděla Vieře smlouvu. Prý proto, že vítězka pěvecké soutěže nedodržovala nahrávací termíny a její rodiče dělali problémy. Talentovaná mladá dívka tak za svou kariéru přispěla svým hlasem pouze na jedno romské CD, které se zdarma rozdávalo ve slovenských romských osadách.

Československá SuperStar: Co v televizi neuvidíte, najdete zde>>